search
backpage.com > Istanbul hizmetler > Istanbul iyileştirici masaj

İlan Verildi: Perşembe, 2 Şubat 2017, 0:06

Cevapla

Açıklama:

----İstanbul 'da Ev yada iş yerinizde Masaj----
-----Lenf Drenaj Masajı-------
Sertifikalı, profesyonel, masajı meslek edinmiş masörden İstanbul kişiye özgü masaj hizmeti...
Masaj Terapisti ve Masaj Eğitmeninden masaj almaya ne dersiniz .....
20 Yıl Tecrübeli Sertifikalı Masörüm. Yaşım 50 . Yalnızca İstanbul da kendi yerinizde masaj hizmeti veriyorum Bel ,boyun sırt ağrıları yada herhangi bir şikayetiniz için tedavi amaçlı masaj yapılır .
Klasik Masaj - Lenf Drenaj Masajı - Ayak refleks masajı İsterseniz evinizde ,isterseniz ofisinizde , isterseniz otelinizde
Lenf drenaj masajı, lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan masaj türüdür. Bu masaj ile beyaz kan olarak da adlandırılan vücuttaki lenf sıvısının serbest akışı hızlanır. Bu masaj elle veya modern teknoloji ürünü lenf drenaj makinesi ile yapılabilir. Lenf drenaj masajını özel eğitim almış kişiler yapmalıdır.

Lenf drenaj masajının faydaları nelerdir?
Lenf drenaj masajı ile kan dolaşımı hızlanır. Bu da hücrelere daha fazla oksijen taşınması, dolayısıyla metabolizmanın hızlanması anlamına gelir. Metabolizmanın hızlanması kilo vermeyi hızlandırır. Düzenli uygulandığında dokular sıkılaşır, deri sıkılaşır, selülitler azalır.

Lenf drenaj masajı yaptırırken nelere dikkat etmeli?
Ödem ve toksinlerin vücuttan idrar yoluyla atılabilmesi için günde ortalama 2 litre su içmek gerekir. Ödem yaptığı için tuzdan ve tuzlu yiyecekler yemekten kaçınılmalıdır.

Hücreler bir sıvı ortamında bulunmaktadır. Hücrelerin arasında bulunan sıvının dengede kalabilmesi için bu sıvının sürekli süzülerek tekrar kana karışması gereklidir. Vücutta bu görevi lenfatik sistem sağlamaktadır ve bu sistemde taşınan sıvıya da lenf sıvısı adı verilmektedir. Normal bir insanda vücut ağırlığının ¼ 'ü kadar lenf sıvısı bulunur. Lenf sıvısının hareketi, toplardamarlardaki gibi iskelet kaslarının basıncı ve solunum hareketleriyle sağlanır ve kanın hareketine göre oldukça yavaştır. Çünkü Lenf sistemine basınç yapan özel bir kalp ve atardamar yoktur. Lenf sıvısını taşıyan lenf kanalları ve lenf nodları hasara uğrarsa, veya doğuştan kusurluysa lenf sıvısı vücutta birikir. Bir bölgede biriken sıvı miktarı, lenfatik sistemin taşıma kapasitesinden daha büyükse Lenfödem oluşur.

Lenfödem, halk arasında bilinen adıyla “Fil Hastalığı”, lenfatik sıvının hücreler arası dokuda birikerek, sıklıkla kollarda veya bacaklarda, ara sıra da gövdede şişmeye neden olmasıdır. Lenfödem, venöz yetmezlik sonucu oluşan ödemle karıştırılmamalıdır. Bununla beraber tedavi edilmeyen venöz yetmezlik kombine venöz-lenfatik sistem yetmezliğine dönüşebilir.Masaj çeşitleri : Klasik İsveç Masajı , Spor Masajı , Aroma Terapi ,Relax masaj , Shiatsu Refleksoloji ,
( Tıbbi Masaj ) , Estetik Yüz Masajı , Selülit Masajı 60 dk ya da 90 dklık terapilerden birini seçebilirsiniz .
Kendime ait masaj yeri yoktur yalnız kendi yerinizde masaj yapıyorum Masaj ücreti 60 dakika 100TL

Masör Yusuf

Fiyat: 100
İrtibat:
masör yusuf
34100
İstanbul

"For more Information Call or Email:
☏✆Contact No.:+90531.586.23.31 / 05315862331
Email:masoryusuf@yandex.com "

• Konum: Istanbul, Istanbul, Turkey

• İlan No: 3584767 istanbul
istanbul.backpage.com, birden fazla kullanıcının erişimini sağlayan etkileşimli bir bilgisayar hizmetidir ve başka bir bilgi içeriği sağlayıcısı tarafından sağlanan bilgilerin yayınlayıcısı ya da sözcüsü olarak değerlendirilmemelidir. © 2017 backpage.com