search
backpage.com > Istanbul işler > Istanbul eğitim işleri

İlan Verildi: Çarşamba, 14 Eylül 2016, 6:16

İletişim numarası:05355659081

Açıklama:
İl / İlçe İstanbul / Avcılar
İş Alanı Eğitim
Pozisyon Çocuk Eğitimi
Çalışma Şekli Serbest Çalışma (Freelance)
Eğitim Durumu En Az Üniversite Mezunu
Deneyim En Az 10 Yıl
İş Tanımı
20 yıllık öğretmenim. Size yönelik olarak yazdıklarımı ben kendim de yaşadım, yaşıyorum. Sabırla çalışıldığı zaman meyvesi çok lezzetli oluyor.
Özellikle ilkokul 3 ve üzeri öğrencilerimize eğlenceli bir şekilde zeka oyunlarını öğretebilirim. Hem öğrenci açısından hem de velilerimiz açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Anne ve babalar, evlatlarını teşvik etmeli. Siz öğrenin, bize de öğretin ve evde beraberce eğlenerek güzel ve verimli vakit geçirelim, demeli.
Böylece çocuklarınız hem güzel vakit geçirebilecek hem de gelecekte belki de bu zeka oyunları dalında usta olacak, turnuvalara katılıp başarılı olacak. Bir anlamda onları turnuvalara doğal olarak siz hazırlamış olacaksınız. Umuyorum.
Zira internet, cep telefonu ve televizyonun kıskacından çocuklarımızı kurtarmanın yolu, onlara hem eğlenceli hem de zekalarını geliştirecek aktiviteler yaptırmaktır.
Her evde bir zeka oyunları köşesi olmalıdır. Mümkünse çocuklarımızla günde bir saat zeka oyunları aktivitesi yapalım. Bu, anne ve babalar için de çok eğlenceli ve yararlı olacaktır. Çünkü bu oyunlar, zihni daima canlı tuttuğundan alzaymır hastalığını önlemektedir.
Eğitimi sizin evinizde vermek isterim. Evi müsait olmayanlar içinse kendi evimde verebilirim. Eğitim günü olarak hafta içi okul çıkışı saatlerinde olabilir. Hem öğrencilerimizin ödevlerini yaparız hem de zeka oyunları eğitimini yavaş yavaş onları sıkmadan yaparız. Hem ödev yapımı hem zeka oyunları anlatımı ve uygulaması birlikte toplam 120 dakika karşılığı olarak kişi başı 100 TL talep ederim. Saygılarımla

• Konum: Istanbul

• İlan No: 3429562 istanbul
istanbul.backpage.com, birden fazla kullanıcının erişimini sağlayan etkileşimli bir bilgisayar hizmetidir ve başka bir bilgi içeriği sağlayıcısı tarafından sağlanan bilgilerin yayınlayıcısı ya da sözcüsü olarak değerlendirilmemelidir. © 2017 backpage.com